Nuomos sąlygos

Nuomos laikotarpis

Minimalus nuomos periodas yra 24 valandos. Jei automobilį vėluojama grąžinti daugiau nei 1 val., papildomai priskaičiuojamas mokestis už papildomą parą. Savaitgalio nuomos laikotarpis prasideda penktadienį 15 val. ir tęsiasi iki pirmadienio 10 val.

Reikalingi dokumentai

Norint išsinuomoti automobilį, reikia turėti: galiojantį vairuotojo pažymėjimą, asmens dokumentą ir kreditinę kortelę. Minimalus vairuotojo amžius yra 21 metai, mikroautobuso – 23 metai.

Atsiskaitymas už paslaugą

Už automobilių nuomą galima atsiskaityti VISA, MasterCard, AMERICAN EXPRESS kreditinėmis kortelėmis, grynais arba pavedimu.

Nuomininko atsakomybė

Į automobilio nuomos kainą yra įskaičiuotas KASKO ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas, galiojantis visoje Europos Sąjungos teritorijoje. Asmeninė nuomininko atsakomybė automobilio vagystės atveju lygi 435 €, autoįvykio ar automobilio apgadinimo atveju -145 €. Automobilio salono apgadinimo atveju nuomininko atsakomybė yra iki 145 €.

Užstatas

Užstato dydis - 145 €. Užstatas gali būti mokamas grynais arba pavedimu.

Automobilio pristatymas ir paėmimas

Automobilio pristatymas ir paėmimas Vilniuje – 9 €, ne darbo laiku ir savaitgaliais – 15 €. Ne Vilniuje – 15 € + 0,14 €/km.

Techninė pagalba

24 valandų techninė pagalba kelyje.

Rida

Maksimali vienos paros rida - 500 km. Už kiekvieną papildomą kilometrą mokama 0,04 €.

Papildomos paslaugos

Jums pageidaujant nemokamai galime pridėti kelių žemėlapį bei Jūsų lankytinos šalies aprašymą-kelionės gidą. Už papildomą mokestį išnuomosime navigacinę įrangą. Kaina – 5 €+PVM/parai.

Automobilio naudojimas

Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir nuomininko pageidavimu į nuomos sutartį įtraukti papildomi vairuotojai. Už papildomą vairuotoją mokestis netaikomas.

Automobiliais galima naudotis Europos Sąjungos teritorijoje. Esant pageidavimui išvykti už ES ribų apie tai privaloma pranešti Nuomotojui.

Automobilis išnuomojamas su pilnu kuro baku(jei nesitariama kitaip) ir turi būti grąžinama pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį nepilnu baku, nuomininkas moka aptarnavimo mokestį (6 € + PVM) ir papildomai 2 € už trūkstamą degalų litrą. Nuomininkui pageidaujant, galima nusipirkti kuro naudojant mūsų nuolaidų sistemas.

Automobilis grąžinamas švarus ir nuplautas. Automobilio plovimas ir išvalymas papildomai kainuoja 11 € + PVM. Nuomojantis 3 ir daugiau parų – automobilio plovimas ir išvalymas nemokamas.